Zanka

3 yıl önce palayla etrafa saldıran ve kısa süre önce de eşini aldattığı haberleriyle gündeme gelen ünlü oyuncu Ufuk Bayraktar, bu kez taciz ve tehdit iddiasıyla gündemde. Bayraktar’ın, başrolünü üstlendiği sinema filminin setinde çalışan makyöz ile kuaföre sözlü ve fiziksel taciz uyguladığı öne sürüldü...

Ufuk Bayraktar’ın, çekimleri devam edan ‘Dayı’ filminin setinde iki çalışana şiddet uyguladığı iddia edildi. Konuyla ilgili olarak bir açıklama yayımlayan Sinema TV Sendikası olayın takipçisi olduklarını duyurdu.

Açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Yönetmenliğini Uğur Bayraktar’ın başrolünü ise kardeşi Ufuk Bayraktar'ın üstlendiği ‘Dayı' isimli sinema filmi setinde kabul edilemez olaylar yaşanmıştır. Çekimleri Adana'da devam etmekte olan sette makyöz Alev Ünal Nayır ve kuaför Metin Tektaş, oyuncu Ufuk Bayraktar tarafından fiziksel ve sözlü tacize uğramış, tehdit edilmiştir.

Hukuki işlemlerin başlatılmış olduğu sürecin takipçisi olacağımızı, meslektaşlarımız Alev Ünal Nayır ve Metin Tektaş'ın yanında durduğumuzu kamuoyuna bildiririz.

Setlerde yaşanan taciz ve mobbing olaylarını kınıyor, tüm sektör bileşenlerini dayanışmaya çağırıyoruz!”

İLK VUKUATI DEĞİL

Ruhsatsız silah bulundurduğu nedeniyle 6 ay 17 gün hapis cezasına çarptırılan oyuncu Ufuk Bayraktar, 2019 yılının mart ayında tahliye olmuştu. Hapisten çıktıktan sonra eşi Merve Bayraktar’ı aldattığı iddia edilen ünlü oyuncu uzun süre gündemde kalmıştı.

Kocasının bir başka kadınla olan samimi yazışmalarını ifşa eden Merve Bayraktar, hemen sonrasında da eşi Ufuk Bayraktar'ın bu yazışmaların ortaya çıkmasının ardından kendisine attığı barışma mesajlarını yayınlamıştı.

Ufuk Bayraktar 2017 senesinde, Cihangir’de bulunan bir mekanda elinde palayla etrafa saldırdığı, müşterilerin bazılarının yaralanmasına yol açtığı ve ölüm tehditleri savurduğu haberi magazin gündemine büyük etki yaratmıştı.Bu içeriğe emoji ile tepki ver


BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR